Grafik komputerowy & sztuczna inteligencja
Uncategorized

Grafik komputerowy & sztuczna inteligencja

Czy sztuczna inteligencja jest w stanie całkowicie zastąpić projektantów graficznych? To pytanie nurtuje wielu przedstawicieli branży projektowej. Jednakże, bez udanej relacji między klientem a projektantem graficznym, nawet najbardziej zaawansowane algorytmy sztucznej inteligencji nie są w stanie osiągnąć satysfakcjonujących rezultatów.

Read More »
Grafik komputerowy
Uncategorized

Grafik freelancer vs. Agencja

Szukasz grafika komputerowego i zastanawiasz się, co będzie lepszym wyborem: freelancer czy agencja? Jakie plusy oraz minusy wiążą się z każdym z tych rozwiązań? Czy liczy się jedynie cena, a może są jeszcze inne wartości, dzięki którym Twoja firma może zyskać?

Read More »
PowerPoint
Uncategorized

Podstawy projektowania w PowerPoint. Część 2

Nierzadko zdarza się, że wpatrujemy się w jakąś prezentację wykonaną w PowerPoint i coś nam się w nej nie podoba, nie wiemy jednak co dokładnie. Czasami jest tak, że wystarczy naprawdę niewielka zmiana, aby nasza prezentacja nabrała zupełnie innego kształtu. Dziś część druga.

Read More »
PowerPoint
Uncategorized

Podstawy projektowania w PowerPoint. Część 1

Nierzadko zdarza się, że wpatrujemy się w jakąś prezentację wykonaną w PowerPoint i coś nam się w nej nie podoba, nie wiemy jednak co dokładnie. Czasami jest tak, że wystarczy naprawdę niewielka zmiana, aby nasza prezentacja nabrała zupełnie innego kształtu. Dziś część pierwsza.

Read More »
grafik komputerowy
Uncategorized

Redesign – skuteczna prezentacja w PowerPoint

Wbrew powszechnemu przekonaniu zrobienie prezentacji w PowerPoint, która przekazuje informacje w sposób jasny, niemęczący i przykuwający uwagę nie jest proste. Z powodu takiego przekonania wiele prezentacji biznesowych tworzonych przez nieprzygotowanych do tego zadania pracowników wygląda co najmniej niezadowalająco. Pomóc nam może na przykład  utalentowany grafik komputerowy.

Read More »
grafik komputerowy
Uncategorized

Rebranding – konieczność czy fanaberia

Zaskakujące jest jak często można jeszcze spotkać na ulicach polskich miast skupiska ohydnych reklam. Takie „pstrokate piękno” jest rzecz jasna pokłosiem szalonych lat 90-tych, jednak wydaje się, że niemała część przedsiębiorców mentalnie wciąż funkcjonuje w dawnej epoce.

Read More »